Basında Biz

Müge Anlının hazırlayıp sunduğu Kanald’de yayınlanan dobra dobra programında Op. Dr.Fatih DAĞDELEN estetik ameliyatla yeni bir görünüme kavuşmak isteyen Neşe Aral’ı yeni görünümüne kavuşturuyor

asemin Bozkurt’un hazırlayıp sunduğu Star TV’de yayınlanan Yaseminin Penceresi programında Op. Dr.Fatih DAĞDELEN Popstar’a Katılmak için değişmek isteyen Lütfiye Hanım’ı ameliyat ediyor.

Yasemin Bozkurt’un hazırlayıp sunduğu Star TV’de yayınlanan Yaseminin Penceresi programında Op. Dr.Fatih DAĞDELEN Gülçiçeği Estetik ameliyatlarla baştan yaratıyor.

Botox, Karın Germe, Liposuction, Göğüs Estetiği hakkında bilinmesi gerekenler uygun adaylar, iyileşme süreci ve öncesi sonrası hakkında Op.Dr.Fatih Dağdelen izleyiciyi bilgilendiriyor.

Burun, Göğüs, Liposuction, Botox, Saç Ekimi, Meme Estetiği hakkında bilinmesi gerekenler uygun adaylar, iyileşme süreci ve öncesi sonrası hakkında Op.Dr.Fatih Dağdelen izleyiciyi bilgilendiriyor.

Silikonumda deli dana var mı?

Kadınların kolajen yaptırsalar da bunu ‘silikon’ olarak ifade ettiklerini vurgulayan Dr. Dağdelen, ‘Dudak kalınlaştırmada ve gülümseme..

 

 

Haberi Okumak İçin Lütfen Linki Yıklayınız!!!

 

 

 

 

Estetikle Doğal Burun!

Burun estetiği ameliyatlarında en çok sorulan soruların başında gelir estetik olduğu belli olacakmı diye.

Haberin Devamı İçin Lütfen Tıklayınız!!!

 

 

 

 

 

 

Estetik ameliyat için güven şart

Hep güzel görünmek isteyen insan, zaman içinde güzelleşmenin çeşitli yollarını ve yöntemlerini keşfetti.

Haberin Devamını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız!!!

 

 

 

 

 

 

 

Doğal Görünmek

Başarılı bir estetik ameliyatın en doğal görünmeyi sağlayan ameliyat olduğunu söyleyen Op. Dr. Fatih Dağdelen, “Her ameliyat kendi içinde ayrıca planlanan kişiye özgü estetik operasyonlardır.

Haberin Devamını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız!!!

 

 

 

 

 

 

 

Gülçiçek baştan yaratıldı!

Gülçiçek bir dizi ameliyattan geçti. Yüz kemikleri öne çıkarıldı, yanakları dolgunlaştırıldı,artık hayata güvenle bakıyor.

Haberin Devamını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız!!!