Göğüs Büyütme Estetiği

Göğüs Büyütme Estetiği

Göğüs Estetiği Öncesi

Sigara, genel anestezi konforunu ve yara iyileşmesini olumsuz etkileyebilir.

Bu nedenle ameliyattan 1 hafta önce kullanmaya ara vermeniz faydalı olacaktır.

Aylık periyodunuz ( adet dönemi ) sırasında kanama eğilimi fazla olabilir, bu nedenle zorunluluk olmamakla beraber ameliyatınızın ertelenmesi gerekebilir.

Bu durumu doktorunuza bildiriniz Kanamaya eğilimi arttırdığı için aspirin, bitkisel ilaçlar ve vitamin tabletlerinin kullanımı ameliyat tarihinden 10 gün önce kesilmelidir.

Üst solumun yolu enfeksiyonu geçiriyor iseniz doktorunuza bildiriniz, ameliyatınızın ertelenmesi gerekebilir.Doktorunuz tarafından yapılan ölçümler sonucunda size uygun boyutta birkaç adet protez ölçü protezleri ile beraber ısmarlanacaktır.

Doktorunuz tarafından istenen kan ve idrar tahlillerini ameliyat sabahı yanınızda getirmeyi unutmayınız. Anestezi hekimi tarafından yapılacak muayenede bu sonuçlar gerekli olacaktır.

Ameliyattan 6 saat öncesinden itibaren yeme ve içmeyi kesiniz.Ameliyattan önce enfeksiyon riskine karşı tedbir amaçlı antibiyotik enjeksiyonu yapılacaktır

En çok yaptığımız estetik operasyonlar!

OP.DR FATİH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR!

 • Büşra ***

  Soru & Cevaplar

  Meme silikon ameliyatı olup göğüslerimi sert vede büyük nasıl gösterebilirim .Silikon ameliyatı bunun için yeterlimi ?İkinci bir ameliyat olmalımıym.

 • Yankı ***

  Soru & Cevaplar

  Aşırı derecede günde 2 paket sigara kullanıyorum fakat ameliyat dan önce nasıl sigarayı bırakabilirim.Bunun için herhangi bir ilaç veriyormusunuz ameliyat için ??

 • Verdinaz ***

  Soru & Cevaplar

  Alkol ve sigara hergün kullanıyorum .Alkol derken akşamları 1veya 2 bira içiyorum. Bu ameliyatımı olumsuz yönde etkilermi ?

 • İlsu ***

  Soru & Cevaplar

  Psikolojik tedavi gördüğüm için sinir hapı kullanıyorum bu ilaç ve diğer kullanmış olduğum ilaçlar ameliyatımı etkilermi ?Ameliyat öncesi bu ilaçlarımı bırakmalımıyım?

 • Destegül ***

  Soru & Cevaplar

  Meme ucunda ve meme cildinde dolaşım bozukluğuna bağlı renk değişimi oluşabilirmi?.Bu durumlarda problem ilerlerse Meme ucundaki his duygusunda kayıp,süt verememe olasılığı varmıdır ?

 • Tutku ****

  Soru & Cevaplar

  Merhabalar hocam; benim sorunum regl zamanımın bir hafta geçmesi 28 temmuz da göğüs estetiği oldum genel anestezi uygulandı ameliyatımı siz yaptınız hatırladınızmı. ilaçlar ve ameliyat regl dönemimi etkilemesi mümkünmü?

 • Merih ****

  Soru & Cevaplar

  Sn. doktor Fatih bey Ben hamilelikten sonra bozulan göğüslerime hem slikon hemde dikleştirme yaptırdım başka bir hastanede ve doktora bundan 5 yıl önce. hatalı bir göğüs estetiği opresyonu geçirdim. iki göğüs arasında asimetri farkı var protezi sanırsam birini daha yukarıya birine aşağıya yerleştirdi gibi geliyor bana. acaba düzeltme operasyonu içinde genel anestezi mi yapılması gerekiyor operasyonun yapılması zor olabilirmi?Aynı acıları çekermiyim. Protezler kas altına yerleştirildi. soruma cevaplarsanız çok sevineceğim. Teşekkürler….

 • meral ****

  Soru & Cevaplar

  MEME BUYUTME OPERSYONU ICIN BILGI ALMAK ISITOYURM ALMANYADAN YAZIYORM.. FIYAT BILGILENDIRMESI YAPARSANIZ COK SEVIRINIM.. TSKLER SAYGILARIMLA

 • Yasene ****

  Soru & Cevaplar

  Bayiltmadan gogus estedigi yapilabilirmi? Burun gigirdaginda problemi olan da bayiltiliyomu? Gogus ve burun ameliyati ayni anda olabiliyomu? Bunlarin olmasi icin ne zaman randevuyu alinabilir?

OP.DR FATİH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR!